KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12044616
*
nr 1204 4616
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Sign Iddi, Tanzania, djur. Olja på duk, 79x78
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 september 2018
kl 19:04:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/9 18:12:30
1
400 kr
15/9 21:05:43
2
Vinnande bud
16/9 17:11:57
3
500 kr
16/9 17:11:57
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: afriakansk afrika djur olja olja på duk oljemålning oljemålningar tanzania
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:53
-
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:11
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1204 4616
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Sign Iddi, Tanzania, djur. Olja på duk, 79x78
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 september 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/9 18:12:30 | 1 | 400 kr |
15/9 21:05:43 | 2 | Vinnande bud |
16/9 17:11:57 | 3 | 500 kr |
16/9 17:11:57 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: afriakansk afrika djur olja olja på duk oljemålning oljemålningar tanzania
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:53 -
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:11 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14